Žaidimas “Aleksandro Puškino pasakų keliais”

Bendradarbiaujant rusų kalbos ir dailės mokytojams bei mokyklos bibliotekos darbuotojams progimnazijoje vyko ciklas renginių, skirtų poeto Aleksandro Puškino 220-ųjų gimimo metinių minėjimui. Tai ir 2-7 klasių moksleivių dailės darbų paroda (mokytoja Ana Kasatkina), ir 4a klasės mokinių viktorina (klasės vadovė Ana Kasatkina, mokytoja Liubovė Glušakova), ir 5-ų klasių žaidimas “Aleksandro Puškino pasakų keliais” (mokytojos Inesa Maciulevič, Larisa Lobanovskaja). Kadangi vasaros orų būta puikių, veiklos vyko lauke. Štai penktokų komandos po penkis žmones sprendė šešias žaidimo “Aleksandro Puškino pasakų keliais” užduotis. Reikėjo spręsti kryžiažodį, minti mįsles, atlikti matematikos veiksmus, išmanyti biografijos faktus. 6-8 klasių moksleiviai suskaičiavo galutinius rezultatus. Nugalėtojai buvo apdovanoti “aukso grandine” – vėriniu iš riestainių. Visos komandos puikiai pasirodė.

Partneriai