Parama mokyklai

Dėl gyventojų pajamų mokesčio paramos iki 2% suteikimo Vilniaus S. Kovalevskajos gimnazijai/progimnazijai

Gerb. tėveliai, buvę mokyklos moksleiviai ir visi, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtinta nauja nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė – nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 2% paremti pasirinktą ūkio subjektą.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti S. Kovalevskajos gimnazijai/progimnazijai reikia užpildyti specialią formą FR 0512 ir ją pristatyti valstybinei mokesčių inspekcijai. Užpildytą formą paramos davėjas gali pats pristatyti į VMI arba į mokyklą. Tie, kurie privalo pateikti savo metinę pajamų mokesčio deklaraciją, šią formą privalo pateikti kartu su deklaracija.

Prašymas pildomas didžiosiomis spausdintomis raidėmis, o 16 skiltyje nurodykite, kiek procentų (iki 2%) ketinate pervesti paramai. Specialią prašymo formą bei instrukcijas kaip ją pildyti galima gauti VMI arba interneto adresais: https://www.vmi.lt

Sofijos Kovalevskajos galimybių paramos ir labdaros fondas rekvizitai

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas)

Paramos gavėjo pavadinimas