Studija ,,Allegro”

20 metų mūsų mokykloje veikiančios vaikų muzikos studijos „Allegro“ auklėtiniai po kasdienio sunkaus darbo yra nusiteikę vasaros atostogoms. Studija dirba pagal muzikos mokyklos programą. Аštuonerių metų fortepijono, solfedžio, muzikos istorijos užsiėmimai  suteikia vaikams galimybę, jeigu nori, tęsti muzikinį ugdymą. O tai, kad lygis tikrai aukštas, patvirtina dalyvavimas ir laimėjimai įvairiuose miesto, respublikiniuose ir net tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose. Vien šiais metais tokių pasirodymų buvo 32. Du dalyviai gavo aukščiausią įvertinimą – jie tapo laureatais (Nikol Antipova 4a ir Devid Mackevič 6b), septyni – gavo diplomus! Likusieji buvo apdovanoti pagyrimo pažymėjimais ir suvenyrais. Mūsų progimnazijos vaikai priimami į muzikos studiją. Klausymas vyks rugsėjo mėnesį. Sveiki atvykę jaunieji talentai!

• Screenshot 2021-07-07_21-23-49-832