Projektas ,, Šeškinės grožį mokomės pažinti nuo mažens“ įsibėgėja

Projektas ,, Šeškinės grožį mokomės pažinti nuo mažens“ įsibėgėja

Rugsėjo mėnesį visa Sofijos Kovalevskajos progimnazijos bendruomenė įsijungė į tęstinio  aplinkosauginio švietimo projekto ,, Šeškinės grožį mokomės pajusti nuo mažens“  veiklas. Projektu siekiame pažinti ir ištirti Šeškinės ozą, ugdyti aktyvią, ekologiškai mąstančią progimnazijos bendruomenę, didinant jos narių iniciatyvumą ir informuotumą, formuojant  praktinės veiklos įgūdžius gyvenamajai aplinkai pažinti ir saugoti. Per įvairias veiklas pamokose , užklasinę veiklą mokiniai ugdys gamtamokslines kompetencijas, vykdys taršos prevenciją, plės žaliąsias mokyklos erdves, skatins įvairių partnerysčių kūrimą, mokysis tyrinėdami.

1-4 ir 8 klasių mokiniai per dailės pamokas jau piešė gimtąją Šeškinę ir surengė darbų parodą- konkursą ,,Šeškinės ozas rudenį“, 5-6 klasių mokiniai  sudarė vasarą surinktų vaistažolių katalogą, o 8 klasių mokiniai per chemijos pamokas tyrė Šeškinės ozo dirvožemį, pradėtas  tiesti Basakojų takas. O kiek dar visko prieš akis…

Projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo  fondas.

  • 2018-10-11 15.26.55
  • 2018-10-11 15.27.06
  • 2018-10-11 15.27.16
  • 2018-10-11 15.27.37

Partneriai