Netradicinio ugdymo diena „Mokomės su tėvais“ 1c klasėje

Sausio 8 d. 1c klasėje vyko netradicinio ugdymo diena „Mokomės su tėvais“.
Viena iš mamų paruošė fantastišką programą, kurios herojai buvo visi šeimos nariai.
Haris Poteris ir Elsa atvyko aplankyti vaikų. Jie parodė triukus ir kartu su vaikais gamino „Bitės“ darbelius.
Visi mokiniai darbelius atliko puikiai! Tada 1c klasės mokiniai persikėlė į virtualią istorinę kelionę.
Valstybinio pažinimo centro darbuotojai prisijungė prie vaikų ir vedė pamoką  „Diena su prezidentu“.
Mokiniai ne tik klausėsi istorinių faktų, bet ir dalyvavo įvairiose viktorinose. Tai buvo puiku ir įdomu!
Na, o šios nuostabios dienos pabaigoje vaikai žiūrėjo šešėlių teatrą. Haris Poteris ir Elsa parodė vaikams pasaką
„Trys paršiukai“. Diena 1c klasėje buvo įdomi ir turininga! Ačiū tėvams už bendradarbiavimą!
  • викторина 1
  • викторина 2.