Europos kalbų diena progimnazijoje

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena, todėl tradiciškai mūsų progimnazijoje vyksta renginiai, skirti šiai dienai paminėti bei paskatinti mokinius išmokti kuo daugiau užsienio kalbų. Anglų kalbos mokytojų I. Fearon ir K. Jegorovos parengti 2-4 klasių mokiniai pagamino Europos šalių vėliavų, kuriomis papuošė mokyklos fojė. Mokytoja R. Sokolova kartu su mokiniais sudarė ,,interaktyvų žemėlapį”, kuriame norintys galėjo pažymėti, kokioje Europos šalyje šiemet lankėsi. K. Jegorovos vestoje pamokoje mokiniai sužinojo, kur gyveno jų mėgstamų pasakų autoriai. Bibliotekoje buvo parodyta anglų kalbos mokytojos J. Archipovos ir bibliotekininkės V. Šubravajos parengta kompoziciją apie Ukrainos kultūrą bei papročius. Žiūrovai kartu su dalyviais padainavo dainą ukrainiečių kalba. Aštuntokai ir jų mokytojas K. Muravjovas įvairiose klasėse pasakojo apie Europos šalių papročius bei tradicijas. Linksmiausias renginys vyko mokyklos fojė po ketvirtos pamokos: J. Archipovos ir T. Beganskienės išmokyti šeštokai ir susirinkę žiūrovai dainavo visiems žinomą dainą ,,Yellow submarine”. Taip turiningai, įdomiai ir linksmai buvo švenčiama Europos kalbų diena.

Partneriai