Аkcija ,,Gerojo lašelio diena”

Vasario 13 dieną Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje vyko akcija ,,Gerojo lašelio diena”. Šios akcijos iniciatorė- Lietuvos vaikų vėžio asociacija ,,Paguoda”, kurios logotipas yra mažas žmogeliukas žaliame lašelyje. Gerojo lašelio dieną visa mokyklos bendruomenė, išreikšdama palaikymą šiuo metu sunkiai onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, atėjo apsirengusi žalios spalvos drabužiais, akcentais ar aksesuarais. Visi prisisegė po žaliąjį lašelį. Klasių auklėtojai ir dalykų mokytojai kalbėjosi su mokiniais apie gerumą, apie mokėjimą suprasti, dalintis, pamatyti, padėti tam, kuriam sunku. Akcijos metu progimnazijos bendruomenė suaukojo 1440 eurų. Visi pinigai pervesti vėžiu sergančių vaikų bendruomenei, kurią remia Lietuvos vaikų vėžio asociacija ,,Paguoda”.                                                                                                                                                                                                                                                Dėkojame visiems, kad nelikote abejingi ir prisidėjote prie ,,Gerojo lašelio dienos”. Ačiū tariame tėveliams, mokiniams, mokytojams, mokyklos administracijai, darbuotojams. Ačiū už Jūsų gerumą.                                                                                                                                                                                          Mokytojos Jelena Kartašova, Aušra Malykėnienė

 
  
  • 20190213_183120
  • 20190220_152111

Partneriai