Trumpalaikis užklasinio skaitymo projektas “Septyni vakarai su knyga arba valanda skaitymo mokykloje”

Kodėl būtent toks projektas? Dabar jaunimas skaito mažiau ir rečiau. Ankstesniais laikais skaitymas buvo mėgstamiausias išsilavinusių žmonių užsiėmimas. Norėtųsi, kad mokiniai skaitytų ne todėl, kad reikia, o todėl, kad jiems yra įdomu. Nesinori nieko versti skaityti. Trokštama, kad mokiniai susipažintų su mūsų ir užsienio autorių kūriniais. Todėl aš nusprendžiau sukurti šį projektą, kuris man pasirodė įdomus. Jau keturis metus iš eilės projektas pagal susiklosčiusią tradiciją prasideda pavasarį. Buvo malonu matyti po pamokų į mokyklą atėjusius 5 ir 8 klasių mokinius. Mokiniai skaitė knygas, atsineštas iš namų ir iš mokyklos bibliotekos. Džiaugiuosi, kad daugelis mokinių knygas skaitė ne tik dalyvaudami mokyklos projekte, bet ir skaitė namuose savarankiškai. Jaunuoliai taip pat pasidalijo mintimis ir įspūdžiais apie perskaitytas knygas ir projektą. Nuoširdžiai norime padėkoti mokyklos bibliotekai ir jos vedėjai Valentinai Šubravajai už pagalbą ir paramą realizuojant projektinę veiklą! Tikiuosi, kad mūsų projektas vyks ir kitais mokslo metais pritraukdamas naujų skaitytojų, kurie pamėgs skaityti ir atras nuostabų ir nepakartojamą literatūros pasaulį!
Projekto vadovė Inessa Maculevic
  • Inessa

Partneriai