Tradicinių šokių konkursas “Visa mokykla šoka”

2018 mokslo metais progimnazijos 1-6 klasių mokiniai kartu su šiuolaikinių šokių mokytoja Valentina Kislauskiene ir lietuvių kalbos mokytoja Dalia Rodžianskiene dalyvavo tradicinius šokius puoselėjančiame Lietuvos mokyklų konkurse “Visa mokykla šoka”, kurį organizavo Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su Švietimo ir mokslo ministerija. Konkurso tikslas – puoselėti tradicinius šokius, telkti ir vienyti mokyklų bendruomenes, stiprinti lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą. 
 
Mokiniai kartu su mokytojais išmoko nemažai tautinių šokių, viską nufilmavo, sumontavo video ir nusiuntė organizatoriams. 
 
Ir štai atėjo puiki žinia – Sofijos Kovalevskajos progimnazija yra viena iš mokyklų, kurios užėmė prizines vietas lyderių grupėje. 
 
Nuoširdžiai sveikiname mokytojus ir mokinius! 
  • IMG_1512 (2)

Partneriai