Techninės kūrybos varžybos TechHero – tvirtas žingsnis į naują Lietuvos 100-metį

Vasario 7 d. Vilniaus licėjuje 14 išradingų moksleivių komandų iš Lietuvos gimnazijų atskleidė savo talentą techninės kūrybos varžybose TechHero, skirtose Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Dalyviams reikėjo praktiškai pritaikyti tiksliųjų bei gamtos mokslų žinias ir išspręsti techninę užduotį – iš duotų priemonių sukurti savo sprendimo prototipą. Mūsų gimnazistai Anastasija Loskutova, Božena Zinevič, Gabrielė Gerulaitytė, Polina Pogorelova, Aleksej Jakovlev sėkmingai sukūrė ir puikiai pristatė vertinimo komisijai  IŠMANIOJO RŪŠIAVIMO SISTEMOS prototipą bei laimėjo III vietą. Jie buvo geriausi iš visų 11 Vilniaus gimnazijų. Mokiniai gavo daug vertingų prizų ir KVIETIMĄ DALYVAUTI  SOCIALINIŲ INOVACIJŲ IR  VERSLO stovykloje. Komandos  dalyvavimą konkurse koordinavo dailės ir dizaino mokytoja Jelena Šepeleva. Tikime, kad tik įgalindami mokinius panaudoti turimas žinias galime juos uždegti techninės kūrybos idėjomis.

Vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Jelena Šepeleva

 

 

 

  • Optimized-IMG_8099.-1JPG
  • Optimized-IMG_8143-1
  • Optimized-IMG_8162-1

Partneriai