Tarpmokyklinio anglų kalbos projekto pristatymas

 

Balandžio 23 d. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos ir Vilniaus „Juventos“ gimnazijų I-II klasių mokiniai tarpmokykliniame projekte „Viljamo Šekspyro gyvenimas ir kūryba“ pristatė pusmetį trukusį darbą. Šios virtualios pamokos tema buvo „Ar XXI amžiuje galime grožėtis gamta taip kaip Viljamas Šekspyras?“

Pamokos metu mokiniai, lydimi anglų kalbos mokytojos metodininkės Jelenos Mazurič, dalyvavo virtualioje ekskursijoje Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje įkurtame Viljamo Šekspyro muziejuje. Mokytoja įdomiai pristatė muziejaus ekspozicijas ir motyvavo mokinius apsilankyti kitais mokslo metais, kad atrastų visus muziejuje paslėptus lobius. Mokiniai aktyviai dalyvavo pristatyme, kuriame daug dėmesio buvo skiriama V.Šekspyro kūriniams apie gamtą, ir sėkmingai atliko visas užduotis. Susitikimo pabaigoje gimnazistai pabrėžė svarbą išsaugoti gamtos grožį ir išlikti sveikiems.Dėkojame visiems mokiniams, prisidėjusiems prie pamokos organizavimo.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Galina Bogdanova

  • 20200423_120720 (1)
  • 20200423_120935aa
  • 20200423_124026aa

Partneriai