Susipažįstame su profesijomis

    2018 m. spalio 16 d. 8c klasė kartu su klasės auklėtoja Liudmila Miklaševskaja vyko į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą, kuriame dalyvavo dailiųjų odos dirbinių, fotografijos ir kirpėjo technologijų užsiėmimuose. Kirpėjo profesijos mokytoja  papasakojo apie plaukų priežiūrą, parodė įvairių sušukavimo būdų, o kelias mokines netgi papuošė puikiomis šukuosenomis. Dailiųjų odos dirbinių profesijos mokytoja mums pademonstravo odos dekoravimo ir komponavimo techniką, darbe reikalingus įrankius. Vėliau visi galėjome pasigaminti pakabučius raktams. Fotografijos profesijos mokytojas supažindino su fotografo specialybe, paaiškino, kaip reikia fotografuoti, kokie fotoaparatai yra tinkami, kokybiški.
      Mums ši ekskursija labai patiko ir suteikė daug žinių. Gal kas nors ir pasirinks profesiją, apie kurią šiandien sužinojo. 
                                                             8c klasės mokinė Anastasija Ziubrovskytė

  • 1ф-8с
  • 2ф-8с
  • 3ф-8с
  • 4ф-8с

Partneriai