Šimtmečio nacionalinė karjeros savaitė

Lapkričio 22 dieną gimnazijoje lankėsi Nacionalinės bibliotekos (LNB) Dokumentinio paveldo tyrimų departamento Lituanistikos skyriaus vyresnysis metodininkas-tyrėjas Matas Baltrukevičius. Jis atstovavo bibliotekai Šimtmečio nacionalinėje karjeros savaitėje.

Susitikimuose su 11-12 klasių mokiniais jis pasakojo apie studijas Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, kūrybinį kelią žiniasklaidos priemonėse Bernardinai.lt, IQ žurnale, interneto portale Irytas.lt bei dabartinį darbą LNB.

Lektorius mokinius ragino rinktis profesiją galvojant ne tik apie darbo perspektyvas, bet ir apie tai, ar tai teiks džiaugsmo. Svečias pabrėžė, kad ypač svarbu kaupti patirtį visuomeninėse organizacijose ir savanoriaujant, įvertinti milžiniškas galimybes, kurias Lietuvoje turi jauni žmonės.

  • Optimized-IMAG0350

Partneriai