„Savaitė be patyčių“

Šių metų kovo 20-26 dienomis mūsų gimnazija, kaip ir dauguma Lietuvos mokyklų, dalyvavo VšĮ „Vaikų linijos“ inicijuotoje visuotinėje akcijoje „Savaitė be patyčių“. Pirmą dieną mokykloje vyko akcija „Geros dienos“. Mokiniai buvo vaišinami saldainiais su prisegtais palinkėjimais. Piešėme piešinius, siekdami atkreipti dėmesį į patyčių problemą mokykloje ir skatindami draugiškus tarpusavio santykius.  Piešiniai, kartu su informaciniu stendu buvo eksponuojami parodoje „Mums gera būti kartu“. Dalyvavome projekte „būsiu“ ir stebėjome tiesioginę vaizdo pamoką „Patyčioms – NeLike“. Visą savaitę vyko etikos pamokos, klasės valandėle apie gerumą, supratimą, draugystę, toleranciją. Savaitė pralėkė nejučia ir tikimės, kad paliko visiems daugybę prisiminimų ir įspūdžių.

 

  • Optimized-DSC_0177(1)
  • Optimized-DSC_0178
  • Optimized-DSC_0179
  • Optimized-DSC_0180
  • Optimized-DSC_0181
  • Optimized-DSC_0182

Partneriai