Sausio 16d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Sofijos Kovalevskajos gimnazijos diena“

Sausio 16d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Sofijos Kovalevskajos gimnazijos diena“, kurios tikslas  paskatinti gimnazijos I-IV klasių mokinius giliau susipažinti su garsios matematikės Sofijos Kovalevskajos darbais ir jų reikšme pasauliniam mokslui bei pritaikyti matematikos žinias sprendžiant kūrybines užduotis. Klasės tapo kūrybinėmis dirbtuvėmis. Per tris valandas gimnazistai turėjo pagaminti geometrines figūras, surinkti medžiagą apie mokyklos istoriją bei matematikę Sofiją Kovalevskają ir parengti vaizdinę medžiagą. Išradingumo netrūko ir pristatant kūrybinius darbus aktų salėje.  IIIb klasės mokinė Arina Bučinskaja  parengė gimnazijos fojė  grafikos darbų parodą „Geometrinio ornamento improvizacijos“, kurioje atsispindėjo matematikos ir meno sąsajos, kaip ir Sofijos Kovalevskajos gyvenime. Įdomiai ir turiningai vyko apvaliojo stalo diskusija ,,Ką reiškia būti Sofijos Kovalevskajos gimnazijos gimnazistu? Kokia mano Gera mokykla? “, kurioje dalyvavo  mokinių savivaldos,  tėvų atstovai, svečiai (J.Vasljeva, matematikos mokytoja metodininkė,  buvusi mokyklos direktorė). Dienos programoje buvo numatyta spektaklio premjera „Šeši Sofijos Kovalevskajos gyvenimai“ (gimnazijos teatro grupės vadovė L.Štolde). Rezultatų pristatymo ir apibendrinimo metu aktų salėje buvo įteikti mokyklos  matematikos olimpiados laimėtojų diplomai, netradicinės dienos nominacijos „Geometrinio modeliavimo virtuozai“ laimėtojų (IVa, IVd, IIb klasės)   padėkos ir saldus prizas.

Netradicinės ugdymo ugdymo dienos koordinatorė,

vidurinio ugdymo skyriaus vedėja Jelena Šepeleva.

  Fotoreportažas

Partneriai