Rudens spalvos S. Jesenino eilėraščiuose. 

Nuo rugsėjo 23 d. iki spalio 2 d. ant mūsų mokyklos sienų startavo integruotos rusų literatūros pamokos 4 – 5 – 6 kl. mokiniams. Jos skirtos sidabrinio amžiaus rusų poeto S. Jesenino 125 – sioms gimimo metinėms atminti.
Mokiniai susipažino su šio poeto vaikyste, biografija ir pirmaisiais eilėraščiais. Dalyviai ne tik skaitė S. Jesenino kurtus eilėraščius apie rudenį, sprendė kryžiažodžius „Poeto mįslės”, bet ir rimavo žodžius kaip tikri „plunksnos meistrai”.
Na, o mūsų mokyklos fojė ir valgykloje visos šios poetinės idėjos susijungė į nuostabų kūrybinį darbą, kuris padovanojo mums nepakartojamą rudeninę nuotaiką.
Labai dėkojame šio renginio organizatoriams – mokyklos bibliotekininkei ir mokytojams.
  • Esen fot (1)
  • esen fot (2)
  • Esen fot (3)

Partneriai