Raštingumo konkurso „Lietuviškų žodžių apkabinti“ konkurso rezultatai

Džiaugiamės pranešti Balandžio 11 dieną sėkmingai įvykusio 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos raštingumo konkurso ,, Lietuviškų žodžių apkabinti“ konkurso rezultatus!

Šis konkursas buvo skirtas mokinių kalbinės klausos, bendrinės kalbos tarties lavinimui, ortografiniam akylumui bei morfologinio nagrinėjimo įgūdžių ugdymui. Mūsų tikslas – skatinti mokinius kalbėti ir rašyti taisyklingai, siekiant išrinkti raštingiausius dalyvius.

Didžiuojamės gausiu dalyvių būriu. Dalyvavo 18 mokinių iš 7 ir 8 klasių, o visi registruoti mokiniai buvo aktyviai įsitraukę į konkursą.

Mokiniai turėjo parašyti 141 žodžių tekstą “Žmogus ir ženklas”. Didžioji dalis darbų buvo rašyti gražia rašysena, išskyrus tris išimtis, kurių turinys buvo gana tvarkingas. Norime pabrėžti, kad mažiausią rašybos klaidų skaičių padarė Erika M. (8) ir Skaistė J. (9), o mažiausią skyrybos klaidų – Rostislav M. (3).

Šį kartą nugalėtojais tapo:

I vieta: Milada S. , 7b klasės mokinė

II vieta: Skaistė J., 7c klasės mokinė ir Erika M., 7b klasės mokinė

III vieta: Anastasija L., 8b klasės mokinė

I vietos nugalėtoja keliaus į antrąjį konkurso etapą. Linkime jai sėkmės.

Sveikiname visus nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems už puikų darbą ir aktyvų įnašą į šio konkurso sėkmę! Mes didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais ir džiaugiamės galėdami bendradarbiauti, ugdydami talentingus ir taisyklingą kalbą mokančius jaunuosius žmones.

Sveikinimai!

• Screenshot 2023-10-20_07-27-24-702