Rastas lobis Pavilnių ir Verkių regioniniame parke

 

Balandžio 18 dieną, kai oras labiau priminė žiemą, bet ne pavasarį, 8c klasės moksleiviai susirinko Pavilnių ir Verkių regioniniame parke ieškoti lobio. Taip, Jūs neapsirikote – ieškoti lobio, tikėdamiesi jį rasti. Pasiskirstę vienodo pajėgumo komandomis po 4, gavę žodžius – mįsles, pasileido visi ieškoti, ko nepametę: žemėlapis ir „slapti“ ženklai logiškai mąstančius aštuntokus turėjo vesti prie tikslo – paslėpto tikrų tikriausio lobio. Nelengva užduotis: visoje parko teritorijoje suslėptos žemėlapio dalys. Visi ieško, pluša, nepasiduoda, atkakliausi, rodos, jau visus kelmus, dreves, išverstus medžius patikrino. Parėjus dviem valandoms vienai iš komandų pavyko įminti mįsles, rasti žemėlapio dalis iš anksto kruopščiai apgalvotose slėptuvėse. Visi kartu, draugiškai pasileido ieškoti žadėtų gėrybių. Valio! Skamba Pavilnio parkas nuo laimingųjų šūksnių. 8c klasės laimingi moksleiviai rado pažadėtąjį lobį. Kas jame buvo? Tai jau mūsų, 8c klasės, paslaptis…

 

     Klasės vadovė Jurgita Jodkienė

  • lobis (17)-Optimized
  • lobis (37)-Optimized
  • lobis (46)-Optimized
  • lobis (61)-Optimized
  • lobis (77)-Optimized

Partneriai