Projektas “SODINAM” (projektas)

PROJEKTAS “SODINAM”

Gruodžio 15 d.

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos 5-8 kl. moksleiviai dalyvavo projekte
„SODINAM“. Lapkričio 20-30 dienomis vyko fotografijų konkursas „Saugokim Vilniaus medžius“.
Nuoširdžaiai sveikiname fotografijų konkurso nugalėtojas, mūsų progimnazijos mokines, Sati Kasperovičiūtę (7a kl.) už I-III vietas gavusias fotografijas bei Aureliją Sugentaitytę (8a kl.) už V vietą!
Fotografija „nugalėtoja“ puikuojasi ant projekto dalyvių pažymėjimų, o nugalėtojoms įteikti skirti prizai – knygos apie medžius.
Linkime kūrybinių idėjų gausos ir sėkmės tolimesniuose konkursuose. Džiaugiamės ir didžiuojamės!
Maloniai kviečiame visus pasigrožėti mokinių darbais: https://www.instagram.com/saugokimvilniausmedzius/
Norėtume padėkoti kiekvienam aktyviai dalyvavusiam konkurse, o ypač 5b klasės moksleiviams (kl. auklėtoja Larisa Lobanovskaja).

Geografijos mokytoja metodininkė Ana Bernatovič

Gruodžio 1 d.

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos 5-8 kl. moksleiviai dalyvauja projekte „SODINAM“.

Projekto tikslas: Ugdyti vaikų, jaunimo ir kitų amžiaus grupių asmenų ekologinę savimonę, kurti bei plėtoti žaliąsias erdves ir sveiką aplinką mieste, skatinti savanorišką veiklą.

Edukacinio filmuko peržiūros metu mokiniai susipažino su saugomais medžiais, jų teikiama nauda, aplinkosaugos akcijomis pasaulyje, sužinojo kaip sodinami medžiai. Elektroninė pamoka „Saugokim medžius“ atkreipė mokinių dėmesį ir paskatino diskusiją apie edukaciniame filmuke pateiktus faktus. Moksleiviai noriai dalyvavo fotografijų konkurse „Saugokim Vilniaus medžius“. Maloniai kviečiame visus progimnazijos bendruomenės narius pasigrožėti mokinių darbais.