“Progimnazijos garbė 2019”

Birželio 20 dieną progimnazijos aktų salėje įvyko pats svarbiausias metų renginys “Progimnazijos garbė 2019”, kuriuo metu garbės raštais buvo apdovanoti prizines vietas respublikiniuose, miesto olimpiadose, konkursuose, festivaliuose iškovoję ir anksčiausiais balais baigę mokslo metus progimnazijos 5-7 klasių mokiniai bei juos paruošę mokytojai.

Moksleivius sveikino muzikinės studijos “Allegro” auklėtiniai: Arbekova Taisija (vad. S. Cvetkova), Agonisian Artiom (vad. J. Zykina), Mešončiukova Anastasija ir Mešončiukova  Aleksandra (vad.K. Pedanian).
  Pagrindinį ir patį svarbiausią mokslo metų prizą – krištolinę pelėdą laimėjo Goldobin Denis (6c).
Sveikiname nugalėtoją!

Linkime sėkmes visiems mokiniams. Mes Jumis labai didžiuojamės!

  • IMG_2694
  • IMG_2651
  • IMG_2644
  • IMG_2685
  • IMG_2684
  • IMG_2638

Partneriai