Noriu viską žinoti!

Kovo 22 d. mokykloje vėl praėjo intelektinis žaidimas. Kiekviena gimnazijos ir progimnazijos klasė delegavo į šį žaidimą savo rinktinę. Be to dar buvo dvi mokytojų komandos, dvi tėvų komandos ir dvi – buvusių mokinių. Iš viso – 34 žaidėjai. Dalyviams reikėjo pabandyti atsakyti į 100 klausimų (10 dalių – po 10 klausimų). Kiekviena dalis turėjo savo specifiką: „Loginis“, „Muzikinis“, „Mokyklinis“, „Galvosūkiai“ ir kt. Žaidimas buvo itin azartiškas. Dalyviai mąstė, ginčijosi, svarstė, aptarė, o kartais bandė atspėti. Labai gera ir šilta atmosfera vyravo visą vakarą, kuris baigėsi po 21 valandos. Kaip ir visada buvo apdovanotos 9 komandos (viena geriausia iš kiekvienos paraleles).

 • Выбранное фото (1)
 • Выбранное фото (2)
 • Выбранное фото (3)
 • Выбранное фото
 • Мультимедиа (1)
 • Мультимедиа-_3_
 • Мультимедиа-_4_
 • Мультимедиа-_5_
 • Мультимедиа-_6_
 • Мультимедиа-_7_
 • Мультимедиа-_8_
 • Мультимедиа-_9_

Partneriai