„LIK“ FINALAS

Balandžio 19 d. įvyko ilgai lauktas „LIK“ žaidimas. „LIK“ mūsų mokykloje vyksta jau daugiau nei ketvirtį amžiaus! Dabar visi susitiko aktų salės scenoje – progimnazijos ir gimnazijos mokiniai, tėvai ir net mokytojai! Buvo surengtos 3 rungtys, kuriose dalyviai galėjo pademonstruoti savo humorą ir išradingumą: pasisveikinimas (miniatiūros, anekdotai ir kt.), apšilimas (buvo užduoti 4 klausimai ir 4 situacijos, o dalyvaujančiam žiuri nariui reikėjo žaisti ir kartu juokauti), muzikiniai namų darbai (miniatiūros, daiktai su muzikiniu akompanimentu, dainos ir kt.). Komandos pasižymėjo savo pokštais, kostiumais ir charizma. Viso to vedliai buvo tėvai, jie metė iššūkį mokytojams varžytis finale. Žaidimo pabaigoje pirmąją vietą su nedideliu atotrūkiu iškovojo abiturientų komanda „Bajanas“, nuo jų 0,1 balo atsiplėšė komanda „Pilvota smulkmena“, trečiąją vietą užėmė progimnazijos komanda „Vėl 25“, 4-ąją vietą užėmė mokytojų komanda „Sofiko“, o 5-ąją – tėvai „Мытута“. Visos komandos buvo visiškai skirtingos, tačiau visos parodė labai aukštą lygį! Ačiū visiems už žaidimą.

 

  • Выбранное-фото-_5_-1
  • Выбранное-фото-_6_-1
  • Выбранное-фото-_7_-1
  • Выбранное-фото-_8_-1
  • Выбранное-фото-_9_-1
  • Выбранное-фото-_10_
  • Выбранное-фото-_12_
  • Выбранное-фото-_14_-1
  • Выбранное-фото-_16_
  • Выбранное-фото-_17_

Partneriai