Kovo 3-ioji svarbi visiems knygų mylėtojams – tai Tarptautinė rašytojų diena

Tikras rašytojas – tai tas pats, kas senovės pranašas: jis regi aiškiau negu paprasti žmonės. ( A. Čechovas).

Kovo 3-ioji svarbi visiems knygų mylėtojams – tai Tarptautinė rašytojų diena. Ta proga mūsų gimnazijos bibliotekoje vyko netradicinė klasės valandėlė: į susitikimą su IIIc klasės gimnazistais atvyko Vilniaus poetų studijos ,,Plejada” vadovas G. Počujev ir šios studijos narys, poetas V. Beliavskij. Svečiai paskaitė savo eilėraščių, pabendravo su mokiniais. Po turiningų diskusijų gimnazistai pristatė parengtą pateiktį, skirtą 100-osioms rusų poetės V. Tušnovos metinėms. Visi sužinojo įdomių jos biografijos faktų, klausėsi poetės eilėraščių, skambėjo dainos pagal jos eiles.

Po susitikimo svečiai kiekvienam palinkėjo visuomet širdyje turėti bent mažą dalelę poezijos, kuri padeda įveikti daugelį gyvenimo sunkumų.

Išsiskiriant mokytoja priminė, kad poetai taip pat turi savo šventę – Tarptautinę poezijos dieną, kurią, UNESCO sprendimu, švenčia kovo 21 dieną. Lauksime naujų, įdomių svečių.

IIIc klasės auklėtoja A.Bogomolnikova ir bibliotekininkės V.Šubravaja bei L.Ovčinikova

 

  • ^7C88BD54BD91E7C933D7971C38F8671A326B5985B346FA570D^pimgpsh_thumbnail_win_distr
  • Optimized-DSC_0060
  • Optimized-DSC_0066
  • Optimized-IMG_4076
  • DSC_0062
  • DSC_0063

Partneriai