KOVA UŽ LAISVĘ

KOVA UŽ LAISVĘ

Kovo 10 dieną progimnazijoje pamokos nevyko. Visos klasės savaip skyrė laiką Kovo 11 dieną paminėti. 8c moksleiviai su  klasės vadove Jurgita  ir lietuvių kalbos mokytoja Sigita pasirinko įtempto siužeto dramą apie kovą už laisvę 1972 metų Lietuvoje – visuomenėje, kur sotesnis gyvenimas atrodo vertingesnis nei garbė, sąžinė ir žmogiškumas. Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė savo paskyroje socialiniame tinkle Facebook rašė: „Tai filmas – įpareigojimas: saugoti ir ginti savo Laisvę, kad ir kas benutiktų. Istorinė tiesa skaudi, tačiau ji įkvepia niekada nepasiduoti“.

            Viliuosi, kad mokiniams tiko ir patiko sužinoti apie 1972 metų įvykius ne iš vadovėlio, ir ne istorijos kabinete, o neformalioje aplinkoje – kino salėje.

            8c klasės vadovė Jurgita Jodkienė

  • filmo-emilija-is-laisves-alejos-plakatas-73830086

Partneriai