Koks gražus būna gyvenimas, jei padarai ką nors gera ir teisinga

Koks gražus būna gyvenimas, jei padarai ką nors gera ir teisinga

                                                                                                       F.Dostojevskis

       2016 m. vasario 23 d. mūsų gimnazijoje vyko Vilniaus miesto 10-11 klasių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada, kurios tema ,,Būti geram gražu“. Joje dalyvavo 29 moksleiviai. Mūsų gimnazijai atstovavo 4 II-III klasių mokiniai. Visiems gimtosios kalbos žinovams teko atlikti rusų kalbos testų užduotis, parašyti interpretaciją, pademonstruoti retorikos meno gebėjimus. Dalyviai, įkvėpti olimpiados simbolio – ,,žar-ptica” – skaitė, rašė, samprotavo apie svarbiausias žmogaus vertybes – gėrį ir grožį.

     Olimpiados pradžioje visus dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Asta Marinaitė, progimnazijos direktorė Galina Kirilova ir Vilniaus miesto rusų kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė, vertinimo komisijos pirmininkė Galina Kasperovič.

       Mokytojai ir mokiniai, dalyvavę olimpiadoje, apdovanoti Pagyrimo raštais.

       Vasario 26 d. buvo paskelbti olimpiados rezultatai: Vilniaus miestui respublikinėje rusų

(gimtosios )kalbos olimpiadai Kaune atstovaus 9 nugalėtojai, tarp kurių ir dvi mūsų IIIc klasės gimnazistės: Viktorija Bogdanova ir Anastasija Bogomolnikova. Olimpiadai jas parengė rusų kalbos vyr. mokytoja Ala Bogomolnikova.

     Džiaugiamės Viktorijos ir Anastasijos bei jų mokytojos rezultatais ir linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje.

Rusų kalbos mokytoja metodininkė T. Riabova

 

  • Optimized-1
  • Optimized-11
  • Optimized-IMG_3836

Partneriai