Kalėdinė dvasia

Gruodžio 14 d. Vilniaus m. Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijoje įvyko miesto renginys – anglų kalbos kalėdinis konkursas „The Spirit of Christmas“, kuriame dalyvavo Sofijos Kovalevskajos gimnazijos IV-tų klasių mokinių komanda. Gimnazistai parodė anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius bei gilinosi į Kalėdų papročius visame pasaulyje. Visi konkurso dalyviai turėjo parodyti ne tik anglų kalbos žinias, bet ir bendradarbiavimo įgūdžius atlikdami įvairias komandines kūrybines užduotis ir rodydami namų darbą – prezentaciją tema „Christmas celebrations around the world“. Renginio metu komandos buvo vertinamos už anglų kalbos mokėjimą, prezentacijos pateikimą bei komandinių kūrybinių užduočių atlikimą. Visos dalyvavių komandos buvo apdovanotos padėkomis ir dovanomis, o renginio pabaigoje pasivaišino mokinių – gimnazijos šeimininkų – iškeptais skanėstais. Miesto mokyklų kalėdinis renginys, kurį puikiai organizavo Vilniaus m. Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Olga Novicka, paliko nepaprastai daug šiltų, gerų jausmų ir prisiminimų. Mes tikrai pajutome kalėdinę dvasią – „The Spirit of Christmas“. Nuoširdžiausi kalėdiniai ir naujametiniai linkėjimai nuostabaus renginio organizatoriams, dalyviams ir visiems: visada turėkite kalėdinę dvasią savo širdyse ir leiskite jai kasdien šviesti!

P.S. Su mūsų gimnazijos mokinių, dalyvavusių konkurse, įspūdžiais susipažinti galėsite gimnazijos laikraštyje „Sofija“.

Anglų kalbos mokytoja Natalija Žavoronok

• Optimized-20171214_125339