Įdomus bei dinamiškas ISM studijų pristatymas Paskaita su ISM rektoriumi dr. Daliumi Misiūnu ,,Kas svajones paverčia realybe?“

Mokinių atsiliepimai:

Vasario 25 d. vyko susitikimas su ISM atstovais. Iš pradžių pagalvojau, jog bus neįdomu, nes daugiausia tokiose paskaitose žmonės kalba lėtai, žiūri tik į prezentaciją, negali patys nieko pasakyti. Jie dažiausiai nori pasakyti savo tekstą ir išeiti. Bet studentai tikrai žinojo savo „darbą“ – papasakojo labai įdomiai, mielai ir tiksliai atsakė į klausimus, kuriuos uždavė mūsų mokiniai. Tai buvo svarbus žingsnis, nes prasidėjo diskusija ir mes sužinojome daugiau, buvo smagu klausyti, kai supratome, kad galime sužinoti viską, ką norėsime. Kai kurie net pradėjo galvoti apie studijas ISM. Po to kalbėjo rektorius Dalius Misiūnas. Man patinka psichologija, tad buvo tikrai įdomu klausyti paskaitos tema „Kas svajones paverčia realybe?“ D. Misiūnas papasakojo ne tik apie niuansus ir problemas, su kuriomis susiduria žmonės siekdami tikslo, bet ir pasakė, kaip jis mažais žingsniais siekė savo svajonės. Toks pokalbis tikrai priverčia pagalvoti apie ateitį. Žmonėms reikia tik noro ir jie padarys viską. Po tokios paskaitos man tikrai reikėjo pagalvoti apie svajonę. Ar aš turiu ją, ką man reikia padaryti, kad ją pasiekčiau. Iš tikrųjų man kartais labai įdomu klausyti tokių paskaitų, nes galima daugiau pažinti save ir pagalvoti, ko noriu ateityje. Todėl aš esu labai patenkinta, kad pas mus atvyko tokie svečiai ir lauksiu naujų paskaitų.

Aleksandra Durkova, III b

Norėčiau padėkoti ISM atstovams, kad skiriate laiko mūsų gimnazijos mokiniams, nes 11-ams ir 12-ams jau laikas galvoti apie savo ateitį. Manau, kad daugelis universitetų turi lankytis mokyklose, kad sudomintų mokinius kurti savo ateitį. Rektoriaus pasakojimas apie svajones ir tikslą buvo įdomus. Po paskaitos daugelis mokinių surado savo svajonę ir pradėjo galvoti, kaip jos pasiekti. Studentai su entuziastingai pasakojo apie mokslus ir mačiau, kad jiems tikrai patinka ten mokytis. Tokie susitikimai mokiniams labai vertingi.

Eliza Daunytė, III d

Paskaita buvo labai naudinga ir įdomi, tikrai nepasigailėjau, kad joje dalyvavau ir galėjau pasiklausyti studentų bei rektoriaus pasakojimų ir jų pačių patirties pavyzdžių. Mane seniai domina verslas, verslo vadyba ir manau, kad nors truputėlis žinių apie tai praverstų kiekvienam. Dauguma mokinių, kaip ir aš, buvo susidomėję paskaita, o universitetas pasirodė man tikrai vertas dėmesio ir svarstau apie galimybę jame mokytis. Supratau, kad mums buvo pristatytas vienas geriausių Lietuvos universitetų, kurį baigę studentai turi daug puikių perspektyvų. Ačiū.

Emily Elias, II a

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Elada Stasiulevičienė

Daugiau informacijos:

https://www.ism.lt/node/7674

  • 20200225_100349-min
  • 20200225_100747-min
  • 20200225_102329-min

Partneriai