Gimnazijos garbė 2018

Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo. (A. Einšteinas)

Mokykloje yra graži tradicija pagerbti ir apdovanoti puikiai besimokančius, aktyviai dalyvaujančius įvairiose veiklose, reprezentuojančius mokyklą mokinius.  Už mokyklos vardo garsinimą padėkomis apdovanotas 51 mokinys, olimpiadų ir konkursų laimėtojas. Padėkota mokytojams, parengusiems olimpiadų ir konkursų laimėtojus, garsinusiems gimnazijos vardą. Smagu pasidžiaugti, kad turime tiek gražių, kūrybingų, iniciatyvių gimnazistų. Ketvirtus  metus iš eilės mokyklos garbės laimėtoja tapo Viktorija Prokofjeva.

„MOKYKLOS GARBĖ 2018“ nominaciją ir Direktorės vardo stipendiją laimėjo IIIb klasės gimnazistė Viktorija Prokofjeva. „Penkių kontinentų“ įmonių grupės atstovas pasveikino nominantus ir įteikė dovaną laimėtojai. Dar kartą sveikiname visus ir linkime, kad kiti mokslo metai būtų dar geresni ir turtingesni ne tik pasiekimų, bet ir geranoriškų darbų, pagarbos, nuoširdžių santykių.

Po gražaus renginio visų laukė staigmena –  koncertas-diskoteka, kurį parengė gimnazijos bei progimnazijos mokiniai ir mokytojai.

Pagalbos ir neformaliojo skyriaus vedėja Liudmila Ovčinikova

Fotoreportažas IIb kl. gimnazistė Erika Lapeikaitė

 

 

Partneriai