Laisvos darbo vietos

Įstaiga / įmonė :

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija

Skelbimo įvadas :

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijai (mokomoji kalba   – rusų) nuo 2020 m. rugsėjo 16 d.  reikalingas   informacinių technologijų   mokytojas dirbti I-IV  klasėse     terminuotai  (mokytojos ligos metu)

Konkursas vykdomas pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Siūlome:

Informacinių technologijų mokytojos (-o)  darbą  (1,0 etatas) I-IV klasėse.

Darbo užmokestis (bruto) – nuo  1307,00 iki 1517,00  eurų per mėnesį (priklausomai nuo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo).

Pareigos :

IT mokytoja (-as)

Pareigybės rūšis :

Darbuotoja (-as), dirbanti (-is) pagal terminuotą darbo sutartį

Reikalavimai mokytojams:

1. Aukštasis universitetinis arba jam prilygstantis išsilavinimas edukologijos srityje;

2. Kūrybiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas dalyvaujant konkursuose ir olimpiadose, puikūs bendravimo įgūdžiai;

Privalumai: komunikacija rusų kalba, panašaus pobūdžio darbo patirtis mokykloje

Pretendentai pateikia šiuos dokumentus:

1. Prašymą dalyvauti atrankoje  (laisva forma);

2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

3. Gyvenimo aprašymą;

4. Galima pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas ir/ar motyvacinį laišką.

Pastaba: jei būsite priimta (-as) dirbti IT mokytoja (-u), bus reikalaujama pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Dokumentus su nuoroda „IT mokytoja (-as) terminuotai“ siųsti elektroniniu paštu rastine@kovalevskajosgimnazija.vilnius.lm.lt  Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos raštinės vadovei

Į pokalbį pretendentai bus pakviesti asmeniškai

Adresas :

Dūkštų  g. 30 Vilnius

Skelbimo publikavimo data :

2020-09-14

Skelbimas galioja iki :