GIMNAZIJA | Lapkričio mėnesį Lietuvoje vyko VII-asis Respublikinis meninio skaitymo konkursas ,,Gimtoji kalba“

2015 m. lapkričio mėnesį Lietuvoje vyko VII-asis Respublikinis meninio skaitymo konkursas ,,Gimtoji kalba“, skirtas 155-osioms A. P. Čechovo ir 120-osioms S. A. Jesenino gimimo metinėms paminėti. Jame dalyvavo ir septyni mūsų gimnazijos mokiniai. III c klasės mokinės Anos Kovalevskajos pasirinktas Ninos monologas iš A. P. Čechovo pjesės ,,Žuvėdra“ ir III b klasės mokinio Dominyko Jegoro meistriškai perskaityta ištrauka iš S. A. Jesenino ,,Giesmės apie Didįjį žygį“ savo įtaigiai ir nuoširdžiai perteiktu poezijos žodžiu sužavėjo komisiją. Už emocingumą, raišką, nepriekaištingą sceninę laikyseną abiem mūsų gimnazijos mokiniams skirtos III-iosios vietos. Šiuos gabius, savo gimtąją kalbą puoselėjančius gimnazistus konkursui parengė rusų kalbos vyr. mokytoja Ala Bogomolnikova.
Gimnazijos ir progimnazijos bendruomenė džiaugiasi ir dėkoja visiems šio konkurso dalyviams bei juos rengusiems mokytojams už jų meilę gimtajai kalbai, darbštumą ir sveikina nugalėtojus – ANĄ KOVALEVSKAJĄ IR DOMINYKĄ JEGORĄ BEI JŲ MOKYTOJĄ ALĄ BOGOMOLNIKOVĄ.
Latvių kalbininkas J. Alunanas yra pasakęs : ,,Gerbkite savo kalbą ir jums bus gera gyventi“. Fotoreportažą parengė III c klasės gimnazistė Anastasija Bogomolnikova.

[Not a valid template]

Partneriai