FESTIVALIS „LIK“

Sausio 27 dieną mokykloje vyko „LIK“ festivalis, kuris organizuojamas jau labai seniai. Pagrindinis jo tikslas – suteikti galimybę naujoms komandoms išbandyti savo jėgas. Taigi šį kartą iš 9 žaidžiančių komandų buvo 5 naujokų. Progimnazijai atstovavo komandos iš šių klasių: 5 a, 5 c, dvi komandos iš 6 c klasės, 7 c ir 8 c komanda, 7 a ir 8 a, b komanda ir 8 c klasės komanda. Dar dvi komandos buvo iš gimnazijos: I a, b ir II b, c kl.

Pradedantieji buvo puikiai pasiruošę ir niekuo nenusileido vyresniems varžovams. Salė buvo pilnutėlė, daugeliui neužteko sėdimų vietų ir teko stovėti. Ir ne veltui… Buvo ką pamatyti. Juokingos scenos, aktoriniai sugebėjimai – visa tai salėje kėlė juoką ir plojimus. Komandos buvo apdovanotos diplomais ir gardžiais tortais!

• MicrosoftTeams-image (30)
  • MicrosoftTeams-image (31)