Europietiškumo mokykla 2021

Lapkričio 12 d. JKL Vilnius ir Jaunimo Europos komanda organizavo renginį – “Europietiškumo mokykla”. Šiame renginyje dalyvavo SKG mokiniai: Beatričė Jonaitytė, Samanta Klimaitė, Anastasija Moisejeva, Žasmin Koldaras, Artūr Šadčenev: „Mes turėjome progą daugiau sužinoti apie Europos parlamento darbą, europinės politikos procesus ir t.t. Taip pat praktiškai išbandėme šios institucijos darbą, nes vyko Europos parlamento veiklos simuliacija. Buvome suskirstyti į partijas, kuriose aptarinėjome mūsų vertybes ir kokias problemas spręsime Europoje. Rinkome pirmininkus ir balsavome už partiją, kuri mums pasirodė naudingiausia. Buvo smagu pasijusti parlamento nariu, gavome naujų žinių ir patirties šitoje srityje“, – pasakoja mokiniai.