Ekskursija į Swedbank

Kovo 15 d. mes, II c klasės gimnazistai, ekonomikos mokytojos E. Stasiulevičienės pakviesti, apsilankėme Swedbanke. Vos įžengus į pastatą maloniai nustebino jo architektūra: daug šviesos, skaidrumo, stiklo, šalia pastato – medinė terasa. Darbuotojams įrengtos poilsio erdvės: biblioteka, pilko atspalvio poilsio kambariai. 8 panoraminiai stikliniai liftai sudaro galimybę grožėtis Vilniaus panorama. Tokį įspūdingą, modernų, jaukų statinį suprojektavo architektas A. Ambrasas su  kolektyvu. Sužinojome, kaip šiame banke dirba kolektyvas, kokie reikalavimai keliami norintiems įsidarbinti. Sudomino tai, kad čia vykstančiose įvairiose konferencijose gali dalyvauti mūsų bendraamžiai, apie kuriuos galima sužinoti facebook‘o svetainėje. Pasvajojome, jog būtų puiku savo ateitį susieti su tokiu darbu. Už labai įdomią ekskursiją dėkojame mokytojai E. Stasiulevičienei, gidei Airinai.

II c klasės mokinės: Erika Klimovič, Anastasija Jemanova, Jekaterina Kovalskaja

  • Vaikų finansinio švietimo savaitė 2016 Viktorina

Partneriai