Meninio skaitymo konkursas

„Norėti pasakyti nepasakoma, nupiešti nematoma: jau tai įrodo, kad kažkas nepakartojama įvyko, kad turbūt galima ir kažkas kita. Nostalgijos ir lūkesčiai peni vaizduotę, kurios formos, nuvytusios ar išsiskleidusios, atstoja gyvenimą: netobulumas nukrypdamas iš dalies atlieka tuo būdu ir savąjį vaidmenį.

Bergždūs mėginimai sutramdyti kasdienybę arba nuo jos pabėgti: išsprūstančio netikėtumo ieškojimas. O vis dėlto vadinamosios estetinės vertybės – vienintelės švarios, vienintelės, atmesdamos bet kokį negatyvumą, galinčios traukti mus aukštyn“.

Tokiais Algirdo Juliaus Greimo žodžiais pradėjome jaukų susibūrimą ir meninio skaitymo konkursą šį ketvirtadienį, kovo 18 d. Į 30 kabinetą susibūrė tie, kurie ne tik skaitė, bet ir klausėsi įtaigiai skambančių grožinių tekstų. Klausydamiesi skaitovų vienu metu išgirdome tai, ką nutapė jų žodžiai, išgirdome tikrąją, giliąją teksto prasmę ir suvokėme, jog meno pajauta visus mus išties kilstelėjo virš kasdienybės, leido patirti dvasinio augimo įspūdį.

Ačiū visiems susirinkusiems ir nuoširdžiai sveikiname konkurso nugalėtojus:

1. Jegor Vasilec, III b – I vieta.
  2. Konrad Petrovski, II a – II vieta.
  3. Anastasija Babenko, I b – III vieta.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Andželika Aleksanravičiūtė