1-4 klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas ,,Gražiausi žodžiai mamai ir žemei“. 1-asis etapas

2024m. balandžio 30d. Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje 1-4 klasių mokiniai skyrė gražiausius žodžius mamai ir savo šaliai- čia vyko 1-4 klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas ,,Gražiausi žodžiai mamai ir žemei“ 1-asis etapas.

Balandžio 30d. Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje  įvyko tradicinis pradinių klasių mokinių renginys– 1-4 klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas ,,Gražiausi žodžiai mamai ir žemei“ 1-asis etapas.

Šis renginys- puiki proga atskleisti ir paskatinti vaikų meilę literatūrai, skatinti jų gebėjimus reikšti savo mintis ir jausmus.
  Šiemet konkurse panoro dalyvauti net 32 mažieji skaitovai. Jie varžėsi dėl galimybės patekti į kitą etapą – sudalyvauti Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurso II-ajame etape. Tarp 1 – 2 klasių mokinių geriausiais skaitovais išrinkti 1a klasės mokinys Vadimas Bružas, 1b klasės mokinys Dominikas Šilobrit ir 1c klasės mokinys Maksimas Karšul – jie užėmė 3-iąją vietą.  2-ąją vietą užėmė 1c klasės mokinės Amalija Četverikova ir Eiva Gorban. 1-osios vietos nugalėtoja šiame pogrupyje tapo 2a klasės mokinė Alisa Fedotova. Tarp 3– 4 klasių konkurso dalyvių geriausiai pasirodė 3b klasės mokinė Aurėja Kislauskaitė, 4b klasės mokinys Albertas Beraza ir 4b klasės mokinė Agata Ustilo– jie užėmė 3-iąją vietą.  2-osios vietos nugalėtojos- 3b klasės mokinė Polina Sobolevskaja ir 4b klasės mokinė Elvina Žilinskaitė. 1-osios vietos  nugalėtoja išrinkta 3c klasės mokinė Jelizaveta Lagunavičiūtė, kuri ir keliaus į Vilniaus miesto lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursą ,,Gražiausi žodžiai mamai ir žemei“ gegužės 3d.
.Sveikiname ir linkime sėkmės!

• atsisiusti