Gimnazijos naujas partneris – VIKO

 

Gimnazijos naujas partneris – VIKO

          Ketvirtadienio popietę gimnazijos direktorė Asta Marinaitė, pavaduotoja ugdymui Liudmila Ovčinikova ir ugdymo karjerai koordinatorė Audra Kundrotė svečiavosi Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete. Prie puodelio kavos su fakulteto dekanu  doc.dr. Romanu Tumasoniu, studijų prodekane doc. dr. Loreta Savulioniene ir partnerystės ir projektų skyriaus vadovu Vytautu Lauciūnu aptarėme bendradarbiavimo galimybes, išklausėme pasiūlymų, sutarėme bendradarbiauti ir draugauti. Dekaną ypač sudomino kūrybinė klasė, nes didžiąją dalį studijų sudaro kūryba. Mus sužavėjo laboratorijų įranga, galimybė prisiliesti prie mikroschemų, robotų, lazerinių spausdintuvų. Tuomet direktorė Asta Marinaitė ir dekanas doc.dr. Romanas Tumasonis pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pasveikino vienas kitą alkūnių sulietimu ir karjeros koordinatorė Santa Mirauskienė mus palydėjo į ekskursiją po kolegijos laboratorijas bei muziejų. Muziejuje radome pirmąjį Apple kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, kurio neštis toli nesinorėtų, muzikos ir video aparatų, bei galėjome stebėti, kaip greitai keitėsi mobiliųjų telefonų dydis ir kokybė. Laboratorijose sutikome mums jau pažįstamą robotą humanoidą, daug mažų mielų robotukų ir kalnus laidų, vamzdelių, varžtelių, mikroschemų apie kuriuos daugiau supranta tik Vilniaus kolegijos studentai 🙂 Tad greitu metu tikimės ir planuojame kūrybingų ir rezultatyvių projektų!

Ugdymo karjerai koordinatorė

Audra Kundrotė

 

  • MicrosoftTeams-image
  • 20201008_145734-min
  • 20201008_145901-min
  • 20201008_151611-min
  • 20201008_151614-min
  • 20201008_152624-min
  • MicrosoftTeams-image (1)

Partneriai