Gimnazijoje svečiavosi … robotas!

    Ketvirtadienį gimnazijoje viešėjo Vilniaus kolegijos atstovai. Svečiavosi kompiuterinių sistemų ir telekomunikacijų katedros vedėjas Paulius Šakalys su dviem šauniais studentais bei robotu humanoidu, kuris net vardą turi – Eifure. Robotas – tai bendras Vilniaus kolegijos elektronikos ir informatikos fakulteto ir Ukrainos nacionalinio universiteto elektronikos fakulteto studentų darbas. Gimnazistus sužavėjo ir roboto išvaizda, ir jo galimybės judėti bei atskirti žmogaus emocijas. Po paskaitos mokiniai dar ilgai stovėjo apsupę robotą, tyrinėjo jį iš visų pusių, bandė duoti komandas judėti ir buvo apdovanoti rašikliais.  Lektorius Paulius plačiau papasakojo apie studijavimo Vilniaus kolegijoje galimybes, pristatė fakultetus, supažindino su laboratorijose kuriamais įvairiais robotais. Studentai papasakojo apie Erasmus programas, studentišką laisvalaikį.  Sutarėme, kad tęsim bendradarbiavimą, gavome kvietimą apsilankyti Vilniaus kolegijoje, nes tikras darbas, laidelių litavimas ir robotų kūrimas geriausiai matomas tikroje laboratorijoje. 

  • MicrosoftTeams-image (2)
  • MicrosoftTeams-image (3)
  • MicrosoftTeams-image (4)
  • MicrosoftTeams-image

Partneriai