TARPMOKYKLINĖJE  VIKTORINOJE „NEREALIEJI“

Mes galim būti nugalėtojais? Taip! Pasitikintys ir neabejojantys savimi 8c klasės „Nerealiųjų“ 6 moksleivių komanda, lydimi klasės vadovės Jurgitos, puikiai nusiteikę kovo 23 dieną išvyko į Vilniaus miesto tarpmokyklinę viktoriną „Apie Žemę ir ne tik…“ , vykusią Antakalnio progimnazijoje. Projekto tikslas ugdyti mokinių bendrąsias ir gamtamokslines kompetencijas, kūrybiškumą, iniciatyvumą. Prisistatymas originalus, linksmas, tikrai „nerealus“. Skelbiami penki turai: komandos varžėsi, stengėsi, komisija skaičiavo taškus, atmosfera kaito ir įtampa augo. Paskutiniame ture,  vienas prieš vieną rungtyje, komanda išrinko Daniila Bondarenko, ir neapsiriko. Daniila surinko maksimumą taškų. Skelbiami rezultatai… Nerealu! „Nerealieji“ pirmieji! Mes galim būti nugalėtojais? Taip!  Mes  pirmos vietos laimėtojai!

Jurgita Jodkienė

  • Optimized-2017-03-23 21.13.23
  • Optimized-2017-03-23 21.15.24

Partneriai