Susitikimas su Rusų dramos teatro aktoriais

 „Vaikas, į kurio galvelę įkrito tas amžinas teatro meno gėrio ir grožio grūdas, negali užaugti blogu žmogumi.“             V. Palčinskaitė

 

Balandžio 28-oji gimnazijoje buvo ypatinga diena: svečiavosi Rusų dramos teatro aktorių grupė: J. Volodko, A. Kanajev, T. Ragimov. Sulaukus tokių įžymių svečių, norisi su jais pabendrauti, daug sužinoti, todėl kilo įvairiausių klausimų: kodėl pasirinko šią profesiją, ar teatro paslapčių reikia mokytis visą gyvenimą, ko galima pasimokyti iš personažų, kaip aktoriai jaučiasi matydami dėkingus žiūrovų veidus. Aktoriai noriai atsakinėjo į klausimus, papasakojo įvairiausių istorijų. Susitikimas, kuris kartais buvo panašus į spektaklį, tik patvirtino, jog menas žmogų daro kilnesnį, įdomesnį. Šis pasėtas teatro meno gėrio ir grožio grūdas tikrai duos gerą derlių.

Pagalbos ir neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Liudmila Ovčinikova

 

  • Optimized-DSC_0320(1)
  • Optimized-DSC_0322(1)
  • Optimized-DSC_0324
  • Optimized-DSC_0325(1)
  • Optimized-DSC_0331

Partneriai