Su mokytojų diena!!!

Gerbiami  mokytojai,

Po skambėjimu metų,

Po vėju, po saule,
Po rugpjūčio žvaigždėm,
Po gerumo šviesa,
Be suktybės, be melo

Klastos, be apgaulės
TU – pavargusioj žemėj –
Palaimos šviesa.

(V. Vilčinskaitė)

Žmonijos istorija byloja, kad Mokytojas buvo ir yra vienas svarbiausių žmonių kiekvieno mūsų gyvenime: jis moko išminties, doros, gėrio, tiesos, jis yra  žinių šaltinis, žinių, kurios  padeda rasti vietą pasaulyje, pasirinkti  gyvenimo kelią. Mokytojo darbas ypatingas: vaikams, kokie jie bebūtų – tylūs ar triukšmingi, darbštūs ar nerūpestingi, jis atiduoda savo laiką, meilę, save patį ir skatina  jau atrastuose dalykuose ieškoti kažko netikėto ir dar neatskleisto.
                      Mieli mokytojai, sveikindami Jus su Tarptautine mokytojų diena, nuoširdžiai dėkojame  už  Jūsų pastangas ir kantrybę, už Jūsų puikiai parengiamus talentingus mokinius, už  šypsenas, rūpestį ir širdies gerumą. Tegu būna graži Jūsų Diena, spindinti dėkingumu visų mūsų, visada jaučiančių švelnų, patikimą ir drąsinantį Jūsų žvilgsnį. Linkime Jums stiprybės, energijos, kūrybingumo ir kuo didžiausios sėkmės visuose  darbuose.

 

 

Partneriai