Sofijos Kovalevskajos gimnazijos moksleiviai dalyvavo Lietuvos čempionato ,,Makaronų tiltai” finaliniame atrankos etape

Šių metų balandžio 6 dieną Sofijos Kovalevskajos gimnazijos moksleiviai dalyvavo Lietuvos čempionato ,,Makaronų tiltai” finaliniame atrankos etape. Vilniaus Gedimino technikos universitete vykusio čempionato metu dalyviai demonstravo savo sukurtus tiltus, pagamintus iš makaronų, ir bandė jų patvarumą.Iš 9 į čempionato finalą atrinktų komandų buvo išrinkti stipriausių ir patvariausių makaronų tiltų kūrėjai.

Komandos kapitono Konstantino Sergejenkovo , Artiomo Radzivilko, Sergėjaus Chmeliovo bei Aleksandro Mišino pagamintas makaronų tiltas pasiekė vieną geriausių čempionato rezultatų ir išlaikė net 95,4 kg apkrovą. Šis rezultatas leido Sofijos Kovalevskajos gimnazistams užimti garbingą II vietą ir suteikė galimybę dalyvauti didžiajame Lietuvos Makaronų tiltų čempionato finale, kuris įvyks balandžio 27 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Nuoširdžiai sveikiname dalyvius ir linkime sėkmingo pasirodymo čempionato finale!

 

  • Optimized-IMG_2360
  • Optimized-IMG_2634
  • Optimized-IMG_2393

Partneriai