Seminaras „Gerosios patirties sklaida: 2015-2016 mokslo metų projektinių darbų pristatymas I ir III klasių mokiniams“

Šių metų spalio 6 dieną I ir III klasių mokiniams buvo organizuotas seminaras „Gerosios patirties sklaida: 2015-2016 mokslo metų projektinių darbų pristatymas I ir III klasių mokiniams“. Gimnazistai buvo supažindinti su projektų rengimo metodika ir 2015-2016 m. m. mokinių parengtais įvairių dalykų projektais. Projektus pristatė: Erika Jarmolovska (IV b kl.), projektas Vilniaus mikrorajonai iš vidaus (vadovė anglų kalbos mokytoja metodininkė G.Bogdanova); Samanta Anusevič, Diana Lisatovič (II b kl.), projektas „Virtuali kelionė  po Vilnių su Dostojevskiu“ (vadovė rusų kalbos vyr. mokytoja Ala Bogomolnikova); Jurij Litvinovič, Anastasija Bogomolnikova (IVc kl.), projektas „Mokyklos istorijos metraštis“ (vadovė istorijos mok. metodininkė Jelena Misiūnienė); Andrej Deriabin, Kirilas Barinovas (IVa kl.), projektas „Vilniaus miesto transporto tvarkaraštis“ (vadovė informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jelena Vagero); Marek Stasiukevič, Vsevolod Kapustin, Artūr Molčanov, Andrej Volčkov (IV b kl.), projektas Savidarbiai prietaisai elektromagnetiniams reiškiniams demonstruoti“ (vadovas fizikos mokytojas ekspertas Vladimiras Ovčinikovas). Mokiniai pasidalijo gerąja patirtimi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį rašant projektinį darbą, kaip rengti projektinės veiklos pristatymą. Po seminaro mokiniai buvo pakviesti į biblioteką aplankyti projektinių darbų parodos, kurią parengė IIa klasės mokinės Emilija Navelskytė, Elvina Aleksejeva.

2016-2017 m. m. bendroji projektinių darbų tema „MOKYKLA“.

 

 • optimized-1-1
 • optimized-2-1
 • optimized-3-1
 • optimized-4-1
 • optimized-5-1
 • optimized-6-1
 • optimized-7-1
 • optimized-8-1
 • optimized-9-1
 • optimized-10-11
 • optimized-11-1

Partneriai