Respublikinis muzikos festivalis „ Bitlomanija“

Balandžio 22 dieną Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko respublikinis muzikos festivalis „Bitlomanija“.  Dalyvauti festivalyje buvo kviečiami Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų atlikėjai, ansambliai bei gyvo garso grupės. Iš viso festivalyje dalyvavo 9 kolektyvai. Malonu ir tai, kad renginyje pasirodė kolektyvas net iš Ukmergės. Kadangi esame artimi kaimynai su Ozo gimnazija, mūsų mokyklos grupė „D&B“ (trumpinys iš Day Dream ir Bravo) mielai sutiko dalyvauti šiame konkurse ir atstovauti Sofijos Kovalevskajos gimnazijai su legendinėmis dainomis „Help“ ir „Let it be“. Be to, festivalyje skambėjo populiarios grupės „The Beatles“ dainos: „Come Together“, „Hey Jude“, „Don’t Let Me Down“, etc. Buvome maloniai sutikti festivalio organizatorių, ore tvyrojo be galo jauki atmosfera, o žiūrovų palaikymas paliko neišdildomą įspūdį. Kartu dainavome, plojome, dalijomės patirtimi, todėl tikimės, kad šis Ozo gimnazijos organizuojamas gyvo garso festivalis taps gražia tradicija, suburiančia talentingus Lietuvos Respublikos mokinius vienoje vietoje.

VIDEO ĮRAŠAS

Muzikinio ansamblio vadovas Konstantin Muravjov

 

  • 2016-04-22 14.59.02
  • oVvslll0cX0
  • wICmIEtKy3o
  • ZGP9bsSAttU

Partneriai