Respublikinė viktorina ,,Stačiatikių kultūros pagrindai”

Gruodžio 7 dieną Stačiatikių ir religinio švietimo instituto konferencijų salėje vyko respublikinė stačiatikių kultūros pagrindų viktorina, skirta pradinukams. Mūsų mokyklai atstovavo 3b klasės mokinė Anastasija Pacienko ir keturi 4b klasės mokiniai: Emilija Luščinskaja, Igor Choroškin, Jonas Jarašius, Darja Stanislavovaitytė. Viktorinoje dalyvavo 45 mokiniai iš 7 Vilniaus miesto mokyklų ir Kauno A. Puškino gimnazijos. Visus dalyvius ir jų mokytojus pasveikino Stačiatikių religinio švietimo ir ugdymo instituto vadovas Sergej Neifach.

Pradinukams teko atsakyti į klausimus apie artėjančias Kalėdas, spręsti kryžiažodžius šia tema. Mūsų progimnazijos atstovams pavyko surinkti daugiausia balų. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis bei Padėkos raštais.

  • optimized-naujas-vaizdas
  • optimized-naujas-vaizdas_1
  • optimized-20161207_144926

Partneriai