Pilietinė akciją „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-osios ankstyvą rytą gimnazijos bendruomenė pilietinio ugdymo akciją „Atmintis gyva, nes liudija“ pradėjo uždegdama žvakutes languose ir  tylos minute pagerbdama žuvusiųjų už Laisvę atminimą. Nors dar nebuvome gimusios, kai vyko šie kraupūs įvykiai, bet iš artimųjų ir mokytojų pasakojimų žinome, kad tą naktį prie Vilniaus televizijos bokšto žuvo 14, buvo sužeista apie 700 žmonių. Šiemet švęsdami dvidešimt šeštąsias Laisvės gynėjų dienos metines, esame dėkingi JIEMS, apgynusiems laisvę tam, kad šiandien būtume laisvi. Laisvė – neįkainojama kiekvieno žmogaus ir kiekvienos tautos vertybė. Todėl dalyvaudami renginyje džiaugėmės, kad mokiniai įdėmiai klausėsi mūsų pasakojimų apie sausio 13-osios įvykius, deklamuojamų eilėraščių, dainų, bei sceninių kompozicijų, skirtų šiai dienai paminėti. Taigi ne tik  neužmirštuolės ant langų, bet ir mūsų, akcijos dalyvių, žodžiai rodo, kad gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje esame dėkingi laisvės kovotojams už tai, ką mes šiandien turime.

Elvina Aleksejeva, II a

Evelina Aleksandrovič, IV a

[Not a valid template]

 

Partneriai