Paskutinis skambutis 2016

Klases uždarome… Koridoriuos nutyla
Tiek daug pavasarių lydėjęs šurmulys
Kažko netekome, kažką praradome
Užverdami tiek varstytas duris.
Į ievų tylumą langai atsiveria
Pro juos mes matome pasaulį…
Prisėdame. Patylime. Ir kylame.. 
Į žemę, žolę, lietų, saulę…  

 

Kiekvienas pavasaris į mūsų širdis atneša ne vien žalumą, pienių šypsenas, paukščių čiulbesius, saulės skraistę, bet ir kviečia atsikvėpti po ilgų mokslo metų. Deja, atokvėpio sulauks ne visi. Abiturientams tai susikaupimo metas prieš vieną iš didžiausių gyvenimo išbandymų – brandos egzaminus. Tai laikas, per kurį dar gali nors kiek pakeisti savo likimą. Kaip ir pridera, kasmet prieš egzaminus vyksta viena gražiausių ir svarbiausių švenčių – Paskutinis skambutis. Šiemet I gimnazijos abiturientų laidai Paskutinis skambutis, paskelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, pasiekta, primindamas daug mokyklinių akimirkų, patyrimų ir atradimų, patirtų čia, gimnazijoje, vienus priversdamas nusišypsoti, kitus – net ir ašarą nubraukti, Sofijos Kovalevskajos  gimnazijoje nuskambėjo gegužės 26 dieną. Pasibaigus Paskutinei pamokai, išėjusių iš klasių abiturientų koridoriuje laukė išsirikiavę 1-10 klasių mokiniai su gėlėmis.  Gyvuoju koridoriumi  abiturientai  nukeliavo į gimnazijos aktų salę, kur jų jau laukė gimnazijos administracija, mokytojai, tėvai (globėjai, rūpintojai), svečiai. Už šventinę nuotaiką, staigmenas dėkojame vienuoliktokams, jų klasių vadovėms, už gražų tarpmokyklinį bendradarbiavimą, kuris, tikimės, tęsis ir toliau, dėkojame visų mokyklų atstovams.

Pagalbos ir neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Liudmila Ovčinikova

[Not a valid template]

Partneriai