Paskaita „Mokesčiai ir jų valdymas“ gimnazijos abiturientams

Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Buhalterinės apskaitos katedros lektorė Laima Šapalienė ir Ekonomikos fakulteto vadybininkė Santa Mirauskienė 2016 m. spalio 13 d. vedė pažintinę pamoką mūsų gimnazijos abiturientams.
Dėstytoja L. Šapalienė skaitė paskaitą tema: „Mokesčiai ir jų valdymas“. Lektorė supažindino moksleivius su Lietuvos mokesčių sistemos ypatumais, trūkumais bei pristatė kiekvieną mokesčių grupę. Pasitelkus vaizdines priemones buvo demonstruojamos jubiliejinių eurų monetos, kurių vertė kelis kartus didesnė, nei įprastinių. Mokiniai atsakė į pateiktus klausimus: kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti ekonomistas, finansininkas, buhalteris, kokie žymūs žmonės kalbėjo mokesčių temomis bei kodėl verta rinktis ekonomikos, finansų ir apskaitos studijas.
Vadybininkė Sandra Mirauskienė supažindino mokinius su Ekonomikos fakulteto studijų programomis bei pakvietė dalyvauti Tarptautinėje mokslinėje-praktinėje studentų konferencijoje „Ekonomika. Verslas. Vadyba 2017“, kuri vyks kitų metų pavasarį.


Partneriai