Pasaulinė psichikos sveikatos diena

Spalio 10 d. minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Psichikos sveikata – tai emocinis ir dvasinis atsparumas, kuris leidžia patirti džiaugsmą ir ištverti skausmą, nusivylimą, liūdesį. Tai teigiamas gėrio jausmas, kuriuo remiasi tikėjimas savo bei kitų žmonių orumu ir verte.

Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje, minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, spalio 4 d. buvo organizuotos etikos pamokos „Konfliktų sprendimas“. Jų metu 6 – 8 kl. mokiniai mokėsi konstruktyviai spręsti konfliktus. Siekiant nepasiduoti sunkumų įtakai 8 b kl. mokinės Ilona Budejeva, Viktorija Čeburiak, Aleksandra Durkova, Julija Jermak pasidalijo būdais, kaip patirti džiaugsmą bei paruošė „Pozityvo salelę“.

  • optimized-20161007_170014
  • optimized-20161007_170723

Partneriai