Paroda „JAV Filadelfijos gatvės: 1970-1985/ Streets of Philadelphia: 1970-1985”

Mes, fotografijos mokytojai A. Damkauskaitė ir G. Kavoliūnas bei jungtinė III-iokų klasė, lapkričio 10 d. aplankėme Prospekto galerijoje (Gedimino pr. 43) vykusią parodą „JAV Filadelfijos gatvės: 1970-1985/ Streets of Philadelphia: 1970-1985”.  Apsilankymas parodoje drauge su mokiniais buvo įkvepiantis, mes pamatėme daug įvairiaspalvio užjūrio pasaulio subtilybių. Akies krašteliu stebėjome mokinius ir džiaugėmės, kad juos sudomino  XX a. pabaigos laikotarpio meno pasaulis. Jaunuoliai susikaupę žiūrėjo į nuotraukas, tarpusavyje diskutavo, kalbėjo parodos tema. Anot gimnazistų, fotografijos sudėliojo įvairialypį ir sudėtingą miesto portretą. Refleksijos metu aptariant įspūdžius, atsiskleidė, kad mokiniams ši paroda pasirodė stebinanti ir kelianti nuotaiką. Taip pat sulaukėme prašymų dažniau išvykti į parodas. Mes, fotografijos mokytojai, jaučiamės pakiliai, galėdami supažindinti jaunuolius su meniniu pasauliu ir šiuolaikiniais menininkais. Jei kada bus noro, drąsiai į mus kreipkitės dėl parodų lankymo, galėsime suorganizuoti

Partneriai