Ö kaip vokiškai?

Šiais metais, kaip ir praėjusiais, Vilniaus S. Kovalevskajos gimnazija prisijungė prie jau trečiąkart Gėtės instituto Lietuvoje bei Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados Lietuvoje rengiamos iniciatyvos „Ö kaip vokiškai?“  Spalio 23 dieną gimnazijoje vyko interaktyvus komandinis žaidimas „Atrask Vokietiją“, kuriame dalyvavo besidominantys vokiečių kalba ir Vokietija mokiniai bei mokytojai. Spręsdami QR kodų paveikslėliuose užkoduotas užduotis žaidimo dalyviai sužinojo daug naujo apie Vokietiją, šios šalies kultūrą, istoriją, sportą bei vokiečių kalbą. Dėkoju visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą renginyje, o projekto organizatoriams – už dovanėles, kurios maloniai pradžiugino projekto „Ö kaip vokiškai?“ dalyvius.

Vokiečių kalbos mokytoja Irena Vysockaja

  • Optimized-20181023_101100
  • Vokieciu-kalbos-dienos-2017-page-001-642x337

Partneriai